Eğitim Şeklimiz

Bu online hızlı okuma kursu, eğitim seviyenize (ilkokul, lise, lise, üniversite, yüksek lisans, doktora vb.) Bağlı olarak günde bir ders olan 30 günlük bir özel eğitim programı içerir.

Her öğrenci kendi kullanıcı adı ve şifresini kullanarak oturum açar. Her gün için yapılması gereken egzersizlerin bir listesi görüntülenir. Her egzersiz yaptığınızda, sistem otomatik olarak bir sonraki egzersizi yapmanızı ister. Egzersiz 30 gün devam eder ve egzersizin sonunda okuma hızınız en az 2-4 kat artar. Dilediğiniz zaman online öğrenme sistemine giriş yapabilir ve dersleri sırayla takip edebilirsiniz. Online hızlı okuma, kişiselleştirilmiş öğrenim sağlaması, öğrencilere ve ailelerine geri bildirim sağlaması ve diğer birçok fayda sağlamasıyla diğer hızlı okuma platformlarından farklıdır.

Online hızlı okuma, her eğitim grubu için metinler ve kelimeler içerir. Ek olarak, sistem geliştirme özel olarak eğitim grubu için tasarlanmıştır. Başka bir deyişle, diğerleri gibi aynı eğitim içeriği yoktur.

İlkokulun ikinci ve üçüncü sınıfları için online hızlı okuma ve pratik okuma vardır. Bu eğitim seti, hızlı okumaya geçmeden önce öğrencilerin okuma doğruluğunu kontrol eder. Bu çalışma grubunun ardından ayrı bir çalışma grubu vardır: İlkokul 4, Üniversite, Doktora, Genel ve Disleksi.

Bu eşsiz deneyimi yaşamak için, sizin için uygun olan bir eğitim setleri sistemine abone olun ve anlayarak hızlıca okumaya başlayın.

Hemen Eğitime Başlayın